خدمات:

 

ایده

ایده پردازی در پروژه های خلق محصولات جدید و ایده های روش فروش ، بازاریابی ، تبلیغات ، برندسازی در صنایع مختلف با در نظر گرفتن شرایط جغرافیایی و اجتماعی به صورت کاملا حرفه ای و مطابق روش های نوین کسب و کار در سراسر جهان.

 

برنامه کسب و کار

طراحی نوین انواع برنامه کسب و کار (بیزینس پلن) برای محصولات و صنایع مختلف به صورت کاملا سفارشی و بر اساس تحقیقات جامع بازار و محصولات مرتبط به صورت کاملا حرفه ای و مطابق روش های نوین کسب و کار بین المللی.

 

برند سازی

طراحی برند با فن آوری و دانش روز مطابق استاندارد های بین المللی و ایده های نوین کسب و کار .

 

تبلیغات

طراحی ایده ها و برنامه های تبلیغاتی نوین مطابق محصولات و به صورت انحصاری در مکان های مختلف مانند بیلبورد ، روزنامه ، مجله ، اینترنت ، تلوزیون ، ماهواره و دیگر رسانه ها مطابق اهداف برند و با رعایت استاندارد های روانشناختی و اجتماعی جمعیت ها در مکان های جغرافیایی مختلف.

 

بازاریابی

ارائه برنامه بازاریابی حرقه ای بر اساس تحقیقات بازار محصول و اهداف برند به صورت هفتگی ، ماهیانه ، سالانه و بلند مدت و برنامه آموزشی بازاریابان به صورت شبکه ای مطابق تحقیقات و فن آوری و استاندارد های بین المللی.

 

فروش

ارائه راهکار های نوین فروش برای انواع محصولات مختلف با پیاده سازی سیستم های فروش هوشمند و آمار گیری دقیق از سود و هزینه ها در لحظه و مدیریت فروش محصولات به صورت شبکه ای و نظارت دقیق به عملکرد سیستم فروش در واحد های فروش و نمایندگی های فروش.[/text]

فهرست